Admin

2016-2017


A Honor Roll
First Quarter

 Jenny Adams  Camren Chambliss  Ariana Colonel  Dshayla Johnson   Nena McGowan
 C.M.  Ivan Nava-Perdomo  Natlie Salinas  Jennifer Santana  Jason Avila
 Sarie Ballah  Nicholas Davis  T.D.  Kakayla Harrison  Kaziah Hutchings
 J.K.  Mariama Konateh  Fanny Mondragon-Reza  W.N.  Marcus Polite
 Valentina Rosario Lopez  Joshua Seabrooks  Decembir Dukes  K.H.  Jan Pinon-Ramirez
 Kiana Randolph  Eric Scandrett      



A/B Honor Roll
First Quarter

Sixth Grade

 Kerbelyn Aguilar-Flores  Kieontae Alexander  Nadia Alston  Keilani Anderson   Shadrack Annor
 Janyah Anthony  Jazmyne Ashton  Thomas Bailey  Christian Banks  Kristopher Benifield
 Lenworth Black  Genesis Bowie  Mario Cabezas-Castro  Eduardo Calvillo-Guerrero  Naython Chavez-Hernandez
 Anijah Cotterell  Fatima De La Cruz  Romel Dunkley  Blessing Erhueh  Kashara Flemming
 Chandler Fogler  Autavius Foster  Amira Giles  Ayanna Hill  William Jackson
 Jayden Jessie  Robert Jones  Jada Kankam  Jasmine Kirkpatrick  Eric Bao Le
 Jazmyn Lee  Esmeralda Lemus-Romero  Krishon Lett  Jakobe Lowery  Carlos Machado
 V.M.  Alia Malone  Kenneth Martin  Laura Martinez-Ramirez  D'auntay McAllister
 Keishawn Melson  Damont Miller  Yariktza Montalvo  Jakobe Moore  Eduardo Nava
 India Naylor  Huy Nguyen  Reyna Olivares-Fonseca  Lizbeth Olvera-Arias  Nana Kofi Osei-Owusu
 Miguel Perez  S.P.  Jakiyah Poole  Zachariah Reynolds  Aracelis Rivera Lopez
 Sierra Ruff  Yusef Ryan  Laina Sankone  C.S.  Donyell Stephens
 Ashley Sutton  A'miyah Teasley  Aliya Tolbert  Alvin Ung  Ana Valdes-Martinez
 JaKayla Wade  Makayla Webster  Mekhi Wesley  Ty Williams  Ja'Kyia Willis



Seventh Grade

 Abla Amegandjin  J.A.   M.A.   J.B.   Kamariah Bridgeman 
 R.B.  Brian Cabezas-Castro   Cristina Campos Ramirez   E.C.  Jevari Coats 
 T.C.  Steven Cunningham  Summer Day  Kendrick Dujour  Jerry Estrada-Vazquez
 Daisha Eubanks  L.E.  Jonathan Figueroa-Virula   T.F.  Christian Gates
 Azucena Gonzalez  Kanye'Gragg  Marquesha Green  Sheiny Gutierrez  Jessica Hall
 S.H.  Najayyah Hill  Colby Hopson  Ashley Houndjovi  Jasmine Jihad
 J.J.  AAliyah Kendrid  Jalah Lee  Jonathan Majoub  Jatarus Martin
 Angela Martinez  Curtis McGee  M.M.  N.N.  Seyona Nicholson
 Jeffery Nunez  Sebastain O'Conner  Dalyn O'Neal  Carlos Patino  A.P.
 Jalen Pickens  Monet Plummer  Ian Price  Emonie Risby  Faith Scandrett
 Samari Sims  Markeliah Steplight  M.S.  Alexis Stokes  Jason Stokes
 Keon Thomas  DeLakela Thompson  Dejuan Thurman  Shawon Tyla-Dough  F.U.
 Andy Vo  Andrew Wallace  Hakeem Weston  Deanthony Williams  Dontravious Williams
 Kayla Yem        


Eighth Grade

 Kimberly Abonce  Valeria Adame Araujo  Ahego Ekue Aduayom  Roberto Aquino-Lopez  M.A. 
 Saba Atsbeha  Markeal Bailey  Michelle Bailey  Quinna Bailey  Djenabou Balde
 Makaila Barden  Adriana Brown  Kamryn Brown  S.B.  Derwin Burgess
 LC.  Jade Cameron  Joseph Carter  Jah-rae Chambers  Patricia Chavez
 Justin Chhat  Frederick Collins  Maia Crawford  L.D.  Tiana Dye
 Rahdyce Era  Joshua Fabre  Aisha Francis  Austin Griffin  Jade Haddad
 Deangelo Harrington  Tiana Hawkins  J.H.  E.H.  Jourdan Hull
 Kaitlyn Jackson  Kiera Keil  Amina Konateh  Kong Sovannpisethvolak  Tasnia Latif
 Tionne Lindsey  Miguel Manriquez  Lucio Martinez-Trejo  Yasmine McAllister  Damiya Miller
 Kayla Miller  C.M.  Huitzlin Murguia  Marissa Newman  Rafael Nunez
 P.P.  Kennedy Price  Twianna Price  Rosalyn Redmond  De'viren Reed
 N.R.  Anyssa Richardson  Sean Rollins  M.R.  Johnny Russell
 Belem Salazar Miranda  Yohali Sanchez  Jose Sanchez-Veliz  Stephfon Sankone  Victor Som
 Daniel Soto  Daniel Stephens  J.T.  S.T.  Matthew Thurman
 Vianney Valdes  Vernise Vazquez Quevedo  Min'yaga Wesley  Kennedi White  Demarius Wyche
 Daniel Zavala        



Website by SchoolMessenger Presence. © 2017 West Corporation. All rights reserved.